(+420) 724 795 548
bicom@sykorka.eu

Zakladatelka – Eva Sýkorová

Created with Sketch.

Jmenuji se Eva Sýkorová, je mi něco přes třicet let, jsem šťastně vdaná a společně s manželem pečuji o své dvě milované dcery. Kamarádi mě často vnímají jako bytost plnou energie a optimismu a je pravdou, že mezi moje životní postoje určitě patří, že s úsměvem jde všechno lépe a všechno zlé je k něčemu dobré :).

Vystudovala jsem matematické gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci (GMK), poté mě život odvál do Prahy na Vysokou školu chemicko-technologickou (VŠCHT) – fakultu chemické technologie (FCHT) a České vysoké učení technické (ČVUT) – fakultu strojní (FS). Po ukončení studia na VŠCHT jsem nastoupila jako chemický technolog výroby ve společnosti Polovodiče a.s. rovněž v Praze a po nabyté zkušenosti jsem nakonec zakotvila jako specialista validací ve farmaceutické firmě Teva Czech Industries s.r.o. v Opavě. Poté se mi narodila dcera a začala má „mateřská“ kariéra :).

Centrum jsem se rozhodla založit ve chvíli, kdy se s pomocí biorezonančního přístroje BICOM přes bezradnost lékařů klasické medicíny uzdravily obě moje dcery a pochopila jsem tak, jak moc prospěšná zdraví může tato biorezonanční metoda být. Pořídila jsem si tedy přístroj BICOM Optima 2. generace, ponořila se do studia práce s ním a šla naplno do toho, aneb proč pomáhat jen těm nejbližším, když můžu pomáhat všem, co o to stojí :).

Zajímá-li někoho blíže moje cesta za zdravím, může si přečíst můj příběh.