(+420) 724 795 548
bicom@sykorka.eu

Příběhy klientů

Created with Sketch.

Viróza pětiměsíčního miminka

O pomoc jsem zavolala, když můj 5měsíční syn onemocněl klasickou virózou. Nemohl dýchat nosem, nepomáhalo odsávání ani kapičky, měl teplotu. Kašlal mokře a dusil se. Evička přijela k nám domů, po 30 minutách terapie zjistila, co malému je (druh viru), a nasadila program k jeho odstranění. Po ani ne hodince teplota klesla k normálu, a během 2 – 3 hodin začal normálně dýchat. Druhý den začal odeznívat i kašel. Z klasické léčby 7 – 10 dní, jsme se díky Evičky a Bicomu s virózou prali 3 dny.

Irena H.
Ostrava

Kvasinková infekce a dráždivý kašel

Na první terapii jsem přišla s problémem kvasinkové infekce, kterou se mi nedařilo klasickými léky zvládnout. Protože preferuji spíše přírodní medicínu a čisté způsoby řešení, rozhodla jsem zkusit právě terapii Bicom. Paní Eva má velmi vstřícný přístup ke klientům, s klidem mi vše vysvětlila. Už po prvním sezení jsem pocítila úlevu. Druhý den sice následovalo mírné zhoršení, ale v průběhu dalších 3 až 4 dnů potíže úplně zmizely.

Při druhém sezení jsme řešily úporný kašel, který mi „zůstal“ po prodělané nemoci. Vytestovány byly bakterie v plicích a průduškách. V průběhu terapie jsem se ještě s kašlem potýkala, na jejím konci jsem pocítila zklidnění a už neměla dráždivé nutkání ke kašli. Druhý den se kašel ještě několikrát projevil, ale poměrně hladce a bez potřeby další medikace odezněl.

Zdeňka N.
Opava

Máte-li zájem o setkání, neváhejte se objednat!

OBJEDNAT SE