(+420) 724 795 548
bicom@sykorka.eu

Časté dotazy (FAQ)

Created with Sketch.
Jaký je rozdíl či vztah mezi klasickou medicínou a biorezonancí?

Klasická medicína a biorezonance se doplňují, je však třeba stále mít na zřeteli, že to není druhý ekvivalentní způsob, jak potvrdit laboratorní nález klasické medicíny. Úkolem terapeuta je vzít obě tyto metody v potaz jako různé pohledy na stejnou věc a pomoci pacientovi nalézt optimální cestu k uzdravení.

Jak dlouho udrží čip informaci?

Maximálně 4 týdny. Čip výrazně prodlouží efekt terapie a je vhodné ho nahrávat při každém terapeutickém sezení, pokud jsou terapie prováděny v intervalu např. 1krát týdně.

Může čip vyvolávat reakce na pokožce?

Ano, ve výjimečných případech, protože obsahuje stopy niklu. V tomto případě je vhodné pod čip dát kousek gázy nebo použít místo něj kapky.

Mohou být Bicomem ošetřovány těhotné ženy?

Z forenzních důvodů ne v prvních třech měsících těhotenství. Během celého těhotenství a období kojení se nesmí provádět cílené čištění od toxinů (detoxikace).

Jaká může být reakce na detoxikaci?

Buď žádná, nebo se mohou dostavit pocity oslabení, chřipkový stav, někdy mírná teplota. Po vyplavení uvolněných látek (toxinů) z těla se stav upravuje a je vnímán pozitivně.

Může biorezonanční terapie vést k nadměrným reakcím organismu?

Ano. Může se objevit únava, bolesti hlavy, pocity chladu… Pro snížení těchto reakcí je třeba zvýšit pitný režim a je možné pomoct programem pro harmonizaci organismu.

Jak by se měl chovat klient po biorezonanční terapii?

Po terapii je potřeba hodně pít (nejlépe vodu s nízkým obsahem minerálů) a v den terapie nekonzumovat alkohol, kávu a černý čaj. Klient by měl hodně pobývat na čerstvém vzduchu a relaxovat, protože tělo je v korekci.

Jak často se může klient podrobit biorezonanci?

U akutních indikací až denně, u chronických případů je doporučeno provádět terapii jednou týdně.

Máte-li zájem o setkání, neváhejte se objednat!

OBJEDNAT SE