(+420) 724 795 548
bicom@sykorka.eu

Co a k čemu to je?

Created with Sketch.

Řeší zejména zdravotní problémy, při jejichž léčbě tzv. klasická medicína už nestačí, nebo využívá léčebné metody a prostředky, které mají nežádoucí vedlejší účinky. Řeší zdravotní obtíže především chronického charakteru.

Pomáhá řešit zdravotní problémy z pohledu celostní medicíny, tj. hledá a odstraňuje skutečné a často skryté příčiny nemoci, nikoli jen její projevy.

Je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

Je alternativní bezbolestnou neinvazivní metodou bez vedlejších účinků skrze energetický systém člověka.

Hlavním cílem je osvobození těla od rušivých patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil, kterými tělo disponuje, neboť to vše vede k znovuzískání duševní a psychické rovnováhy organismu, zvýšení sebevědomí atd.

Používá se již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně.

V českém školním lékařství není předmětem vědeckého výzkumu, a proto jím zatím není uznávána. Například ve Švýcarsku však tato metoda uznávána je a dokonce proplácena zdravotními pojišťovnami. Některé zdravotní pojišťovny tuto metodu proplácejí také v Německu. 

VÍCE O BIOREZONANČNÍ METODĚ BICOM

Máte-li zájem o setkání, neváhejte se objednat!

OBJEDNAT SE